Ing. Kristýna Jandíková - interiérový designér info@xtina-design.cz +420 775 109 957

Zpět do soukromých interiérů

Návrh interiéru domu, Rymice

Interiérový návrh novostavby pro mladý pár mě velmi bavil a jsem na něj pyšná :) . Snažila jsem se navrhnout prostor, ve kterém bude dýchat příjemná atmosféra a majitelé se v něm budou cítit příjemně. Proto hlavní barevná paleta jsou přírodní barvy: béžová, šedá a bílá. Do kontrastu s tmavým dřevem, který se opakuje na detailech nábytku v obývacím pokoji a na spodních dvířkách kuchyně. Zvolila jsem také zajímavý obklad kostek, které jsem použila na obložení stěny za televizí i netradičně-jako obraz nad sedací soupravou. Obývací pokoj jsem chtěla udělat nezatížený hromadou nábytku. Úložný prostor představuje skříňka pod tv a multifunkční skříň, která má v sobě prostor na krb, knihovnu i skrývá pouzdro pro zajíždění skleněných dveří. Jako kontrastní barvu jsem zvolila hořčicovou žlutou s tyrkysovou. Konferenční stolky jsem navrhla tři kulaté stolky, které se budou moci jednoduše přestavovat v prostoru podle potřeby majitelů.

Návrh interiéru ložnice. Přírodní tóny a krásná tapeta dodávají ložnici uklidňující dojem. Pyšná jsem na malovací koutek pro paní domu. Ve střední části lze vyklopit a je v něm úložný prostor na make-up a všechny ty serepetičky :) ,co holky potřebují. A když se domaluje, zaklapne víko a je uklizeno. Postel je zvolena kvalitní od prověřeného českého výrobce. Nad postelí a oknem je vedena dekorativní lišta , do které lze umístit led osvětlení.

Koupelna pokračuje v duchu celého domu. Navrhla jsem velký úložný prostor po celé jedné stěně koupelny. To umožní již ostatní prostor nechat vzdušný. Umyvadlová skříňka v sobě ukrývá moderní umyvadla pod desku. Vlevo u dveří je skříňka snížena a otevřena na ukládání ručníků. Horní skříňka není tak hluboká a je navrhnuta celá v zrcadle. Navýší se tak úložný prostor a hraje i roli optického zvětšení a prosvětlení prostoru. Baterie jsou podomítkové. Na stěně, vedle sprchového koutu, je vytvořen "světelný obraz" z led světelných kostek. Vanu jsem zvolila volně stojící. Udělá tak zajímavý prvek,než klasická. Na přání majitelů jsem pak vyměnila umyvadlo na desku, které také vypadá moc pěkně.